Spędziłem wiele godzin w poszukiwaniu odpowiedzi na rozwiązanie moich problemów. Jeśli jesteś osobą, która startuje w social media, to prawdopodobnie trafiają Ci się podobne problemy.

Sam musiałem sobie radzić z prowadzeniem Facebooka i Instagrama, nauczyć się jak zrobić swoją pierwszą stronę opartą o WordPress, jak sprzedać swój fizyczny produkt za pomocą WooCommerce. Kiedy zrobiłem kurs online, to także nauczyłem się jak sprzedawać za pomocą strony internetowej przy pomocy wtyczki LearnPress.

Prowadzę kilka grup na Facebooku, które mają po kilka tysięcy użytkowników. Prowadzę także fanpage moich klientów, tworzę dla nich reklamy internetowe za pomocą menedżera reklam. Stworzyłem dziesiątki stron na WordPressie, kilka kursów online i sklepów internetowych.

Na mojej liście znajdziesz ZERO SPAMU i praktyczne rzeczy do wdrożenia!

 

Lista mailingowa

* wymagane


Wybierz wszystkie tematy, które Cię interesują:

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych wiadomości e-mail. Aby uzyskać informacje o naszych praktykach prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp’s privacy practices here.